Kdo jsme

Jsme malá rodinná firma z Opavska, která se výrobou dřevěných hraček zabývá více než 25 let. První houpačku jsme vyrobili pro naše děti v roce 1993 v naší garáží. I když byl zájem o naše houpačky stále větší, nechtěli jsme zůstávat jen u nich, vymysleli jsme proto další výrobky, které by se mohly líbit. Časem byl zájem o naše hračky tak velký, že jsme se museli přestěhovat do větších prostor. Díky tomu dnes můžeme uspokojit poptávku největších velkoobchodů v ČR. Přestože vyrábíme větší množství, staráme se o kvalitu každého výrobku stejně, jako když jsme vyrobili první houpačku.

Proč to děláme

Chceme dát zákazníkům možnost k zakoupení kvalitních dřevěných hraček. Vyrábíme hračky, které jsou trvalé a nepodléhají dnešnímu trendu spotřebního zboží. Také se nám nelíbí všudypřítomnost plastů a chceme mezi nás vrátit více přírodních materiálů.

Z čeho vyrábíme

Pracujeme výhradně se dřevem pocházejícím z českých lesů. Naše hračky vyrábíme převážně z bukového dřeva, výjimečně používáme ve výrobě javor.

Jak vyrábíme

Všechny naše hračky vyrábíme ručně, veškerou výrobu od prvotního zpracování kulatiny až po zabalení si zajišťujeme sami. Díky tomu je každý výrobek originální.

Baví nás to, co děláme a máme radost z toho, že zájem o dřevěné hračky stále roste.